Pracowania RTG

zdjęcie RTG zęba, zdjęcia skrzydłowo-zgryzowe, zdjęcia pantomograficzne, zdjęcia tomograficzne 3D

zdjęcie RTG zęba, zdjęcia pantomograficzne, zdjęcia tomograficzne 3D

Pracowania Rentgenodiagnostyki Stomatologicznej

Nasza pracowania mieści się w Klinice Dental Plaza w Sopocie. Posiadamy sprzęty najnowszej generacji, topowej marki Gendex. Wszystkie zdjęcia są wykonywane w technologii cyfrowej, co pozwala zmniejszyć dawkę promieniowania do minimum.

Wszystkie osoby wykonujące zdjęcia w naszej pracowni przeszły profesjonalne kursy, uprawniające do pracy z promieniowaniem RTG.
W naszym zespole jest Inspektor Ochrony Radiologicznej, który zapewnia dokładną kontrolę dawek promieniowania, dostosowując ją do wieku, wzrostu i wagi pacjenta. Dzięki tak wykwalifikowanemu zespołowi nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie, współpracując z wieloma gabinetami stomatologicznymi na terenie Trójmiasta. Wykonujemy zdjęcia zębowe, zdjęcia skrzydłowo-zgryzowe, zdjęcia pantomograficzne, zdjęcia tomograficzne 3D.

Wszystkie osoby wykonujące zdjęcia w naszej pracowni przeszły profesjonalne kursy, uprawniające do pracy z promieniowaniem RTG.
W naszym zespole jest Inspektor Ochrony Radiologicznej, który zapewnia dokładną kontrolę dawek promieniowania, dostosowując ją do wieku, wzrostu i wagi pacjenta. Dzięki tak wykwalifikowanemu zespołowi nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie, współpracując z wieloma gabinetami stomatologicznymi na terenie Trójmiasta.

Bez rejestracji

Do naszej pracowni RTG nie trzeba się rejestrować,
wykonanie zdjęcia wraz z przeniesieniem go na nośnik dla pacjenta trwa ok. 10 minut.

+48-884-687-490

Kontakt

Pracowania RTG Sopot 81-838 Sopot, Aleja Niepodległości 761

Email: kontakt@rtgsopot.pl
Telefon: +48 884-687-490